Kokteyl Masası Ölçüleri


Kiralık Kokteyl Masası Fiyatları İçin Arayın.

Kokteyl masası ölçüleri genellikle standart olmakla birlikte modele göre farklı ebatlarda da olabiliyorlar. Firmamız kutlama, davet, etkinlik ve organizasyonlar için ihtiyaç duyulan konsepte en uygun kokteyl masası ölçüleriyle ekipman desteği sağlamaktadır.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları İçin Bize Ulaşınız. 0 553 241 40 67

Organizasyonlarında tercih edilecek olan kokteyl masası çeşitleri oturma düzenli ve ayakta olmak üzere farklılık göstermektedir. Daha çok ayakta kokteyl masası tercih edilmekle birlikte organizasyona kokteyl koltuğu, puf veya bar sandalyesi gibi ekipmanların dahil edilmesi de söz konusu olabilmektedir.

Modellerine Göre Kokteyl Masası Ölçüleri

Özel gün ve organizasyonlarda kullanılmak üzere yaygın olarak yuvarlak kokteyl masası tercih edilmektedir. Ancak genel itibariyle kare bistro masalarıyla karşılaşmak da mümkün olabiliyor. Yuvarlak kokteyl masası  ölçüleri genellikle 108 cm yükseklik, 60-70-85 cm tabla çapı, 18 mm tabla kalınlığı, 38 cm ayak çapı ve 60 mm boru çapı şeklinde olmaktadır. İhtiyaç duyulursa bu ölçülere sahip kokteyl masası için 102 cm yükseklikte sandalye tercih edilmektedir. Kare kokteyl masası ise 105 cm yükseklik, 70 cm tabla çapı ve 40 cm ayak çapı şeklinde hazırlanmaktadır. Firma olarak davetlerde ve etkinliklerde hoş görüntü sunması ve ayaküstü toplantı havası katması nedeniyle yuvarlak kokteyl masası kullanmaktayız.

Kokteyl masalarının organizasyonda tercih edilmesindeki en önemli etken dar mekanlarda az yer kaplamalarıdır. Sert plastik, ahşap ve cam gibi modeller düğün, nişan, mezuniyet töreni, fuar, açılış gibi organizasyonlarda masa örtüsü ve tül gibi süslemelerle renklendirilmektedir. Firma olarak modern dokunuşlarla göz alıcı kokteyl masası kiralama hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız kokteyl masası ölçülerine göre masa düzeni ise genellikle 6-8 kişiliktir.

 

Kokteyl Masası Kiralama İstanbul

Kokteyl masası satın almak oldukça maliyetlidir. Ancak organizasyon firmaları aracılığıyla uygun fiyatlara kiralamak mümkün olabiliyor. Firmamız İstanbul'da kokteyl masası kiralama ihtiyacınıza en uygun fiyatlarla yanıt vermektedir. Kişi sayısını, organizasyonun düzenleneceği tarihi ve bölgeyi firmamıza belirttiğinizde sizin için uygun masa sayısını paylaşıyoruz. Firmamızın iletişim numaralarını aradığınızda konsept için süsleme tercihinize ve davetli sayısına göre kokteyl masası kiralama fiyatlarımızı öğrenmeniz mümkün.

Kiralık Kokteyl Masası Ve Bistro Masası kiralama İçin Bizi Arayınız..

İLETİŞİM

Kokteyl Masası Ölçüleri - Bistro Masa Ölçü

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11