Bar Masası Kiralama


Organizasyon hizmetleri çok geniş kapsamlı olup, birçok farklı etkinik için akla gelemeyecek birçok detaydan oluşmaktadır. Küçük büyük her organizasyon için, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak istenilen her hizmetin alınabileceği firmamız, kiralık bar masası hizmetiyle, hayalleri gerçeğe dönüştüren etkinliklere imza atmaktadır.


Kiralık Bistro Masa

 Bar Masası Kiralama Fiyatları

Doğru ürün, doğru tasarım ve süsleme gibi unsurlarla alanında profesyonel hizmet veren firmamızın kiralık bar masası fiyatları, verilen hizmetin kalitesine göre uygundur. Talep halinde, etkinliğin türüne göre firma çalışanlarımız, sizlere en avantajlı fiyat seçeneklerini sunmaktadır.

Bar Masası Kiralama Detay

 Organizasyonların etkileyici ve unutulmaz olabilmesi için, öncelikle süsleme ve tasarıma dikkat edilmesi gerekmektedir. Organizasyonun düzenlenme amacına göre, hedef kitlesine en etkili mesajı verebilmek için doğru ürünün doğru şekilde süslenmesi önem taşımaktadır. Firmamız, misafirlere görsel açıdan şölen yaşatacak tasarımlarla, İstanbul bar masası kiralama hizmetinde kalite ve uygun fiyat garantisi vermektedir.

  Bar Masası Kiralama İletişim

 Kiralık bar masası için, iletişim bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, istek ve amaçlarınıza uygun olarak hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sadece kiralama değil, organizasyon planlama için de bize ulaşabilirsiniz.

 

Bar Masası Kiralama

Bar masası, davetlilerin ağırlandığı, ikramların servis edildiği, sandalyeli ve sandalyesiz olarak tercih edilebilen bir organizasyon ekipmanıdır. Sade ve şık tasarımlarıyla ortama modern bir görüntü kazandırmaktadır. Düğün ve nişan törenlerinde kullanılan standart masalara göre daha dar ve uzundur. Organizasyonlarda tercih edilmesinin nedeni mekanı daha geniş göstermesi ve rahat hareket alanı sağlamasıdır. İstanbul'da etkinlik, davet, kutlama, lansman ve sergi gibi organizasyonlarınız için bar masası kiralama hizmetine ihtiyaç duymanız halinde Firma olarak şık tasarım, uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesi veriyoruz.

 

İstanbul Bar Masası Kiralama Servisi

Firmamız bar masası kiralama servisini kurumsal ve bireysel davetlere özel olarak tasarlamaktadır. Etkinliğin içeriğine göre yaptığımız detaylı planlama sayesinde herhangi bir aksaklıkla karşılaşma riski yaşamıyorsunuz. İstanbul bar masası kiralama servisimiz süsleme ve ekipmanların nakliye hizmetini de kapsamaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğinizde etkinlik tarihinden önce mekan incelemesi yapıyor; süsleme ekipmanları konusunda renk ve desen gibi özel isteklerinizi göz önünde bulundurarak malzeme teminine başlıyoruz. Süslemeler için beyaz kumaş, renkli tül ve çiçek motifleri kullanıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Kurumsal organizasyonlarda hem mekanı hem de bar masasını firmanızı yansıtacak renklerle süslemekteyiz. Hizmetlerimiz geniş kapsamlıdır. Bu nedenle dilerseniz standart tasarımlarımızdan yararlanabilir dilerseniz de kişisel isteklerinizi paylaşarak yeni paket servisleri hazırlamamızı talep edebilirsiniz.

Bar Masası Kiralama Fiyatlarımız

Firma olarak İstanbul'un en güvenilir ve en kaliteli hizmetini, alternatif tasarım seçenekleri sunarak her bütçeye uygun fiyat politikası ile uyguluyoruz. Ekonomik fiyatlarla başlayan kiralık bar masası hizmetimizden istediğinizi seçme fırsatı veriyoruz. Masa süslemelerinin yanı sıra organizasyonun konseptine uygun renk ve modellerde mekan süslemesi hizmetimiz de bulunuyor.

Bistro Masa Kiralama

Birbiriyle uyumu yakalayan ve dışarıdan bakıldığında kusursuz bir organizasyon görüntüsü sunan tasarımcılarımız, taleplerinizi göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasından hangilerini tercih ettiğinize bağlı olarak değişeceğinden, kiralık bar masası fiyatlarımız kişiselleştirilebilir özelliktedir.

KİRALIK BİSTRO MASA KİRALAMA FİYATLARI İÇİN ARAYINIZ. 0 553 241 40 67

Sade masa kiralama adet olarak 350 TL'den başlarken, süslemeler ve talep edilen diğer hizmetler göz önünde bulundurularak genel fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu nedenle bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için firmamızın telefon numaraları üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

İSTANBUL'DA BAR MASASI KİRALAMA FİYATLARI HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.


İLETİŞİM

Bar Masası Kiralama - Kiralık Bar Masası Fiyat

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11