Bistro Masa Kiralama


Bistro Masa Kiralama Fiyat

Eğlence organizasyonları, şık bir davet veya açılış gibi kurumsal etkinliklerde yer verebileceğiniz bistro masalar hem şık hem de oldukça kullanışlıdır. Bistro masa kiralama yaptığınızda davetliler her ne kadar ayakta zaman geçirecek olsalar da hareketlerini sınırlamadığı, rahatça sohbet edebilecekleri bir ortam oluşturduğu ve onlara ferah bir ortam sunduğu için etkinliklerde tercih sebebi oluyor.  

İstanbul'da bistro masa kiralama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan nakliye dahil kaliteli ve ekonomik fiyatlara hizmet alabileceğiniz belirtmek isteriz. Garantili hizmet veren Asır Organizasyon ile memnuniyet duyacağınız bir davet için 0 553 241 40 67 veya 0 506 101 11 11 numaralarımızdan firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

En Uygun Bistro Masa Kiralama Hizmeti

Konuklarımız için hazırlayacağımız bir ortamın şık, temiz ve davete uygun şekilde düzenlenmiş olmasını tercih ederiz. Özellikle masa örtüsünün kalitesi ortamın görüntüsünü doğrudan etkileyecek bir unsurdur. Ayrıca masaların davetin konseptiyle uyumlu süslenmesi davetin ambiyansını yansıtması konusunda etkili olacaktır. Tüm bunlar bir davet için kullanılacak ekipmanlar için elbette önem arz eder.

Asır Organizasyon firması olarak İstanbul'da en uygun bistro masa kiralama hizmeti verirken kalite ve memnuniyetten ödün vermiyoruz. Her daveti ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak en ekonomik fiyata en iyi hizmeti almanız için buradayız.  

İstanbul Bistro Masa Kiralama Hizmeti

Fuar, açılış, lansman, nişan, nikah, doğum günü ve daha pek çok etkinlik ve davet için İstanbul'da bistro masa kiralama hizmeti veriyoruz. 50 kişiden 500 kişiye kadar davetli veya konuk ağırlayabileceğiniz bistro masa kiralama hizmetimizden yararlanmak için 0 553 241 40 67 veya 0 506 101 11 11 iletişim numaralarımızdan firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Asır Organizasyon firmamız bistro masa kiralama, bistro masa süsleme ve nakliye dahil bistro masa kiralama hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamızdan yemek servisi, servis elemanı, catering, host ve hostes, ses ve ışık sistemi, mekan süsleme ve fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerin yer aldığı kokteyl organizasyon hizmeti alabilirsiniz.

50 Kişilik Bistro Masa Kiralama

Asır Organizasyon olarak en küçük paketimiz olan 50 kişilik bistro masa kiralama hizmetini diğer tüm paketlerimizde olduğu gibi nakliye dahil olarak sunmaktayız. Organizasyonun gerçekleştirileceği konuma göre nakliye ücreti belirlenmektedir. 50 kişilik bistro masa kiralama İstanbul hizmetimizde, masa süsleme de yer almaktadır. Daha fazla katılımcı içeren etkinlikleriniz için lütfen 100, 200, 300 ve 500 kişilik paketlerimize göz atın.

100 Kişilik Bistro Masa Kiralama

Davetli sayınıza göre 100 kişilik bistro masa kiralamayı tercih edebilirsiniz. Masanın büyüklüğüne göre (genellikle bir masada 4 kişi aynı anda ye alabilmektedir) davette katılımcıların ihtiyaç duyacağı masa sayısı değişmektedir. 100 kişilik bir etkinlik için 20 adet veya daha fazla sayıda bistro masa kiralamanız gerekir. Daha detaylı bilgi için 0 553 241 40 67 veya 0 506 101 11 11 numaralı telefonlardan ekibimizden destek alabilirsiniz.

200 Kişilik Bistro Masa Kiralama

İstanbul'un öncü organizasyon firmalarından birisi olan Asır Organizasyon altyapısıyla sunduğumuz kiralama hizmetlerinde büyük-küçük demeden tüm organizasyonlarınızın ihtiyaçlarını gidermek için buradayız. Sitemiz üzerinden veya burada yer alan iletişim numaralarımızdan 200 kişilik bistro masa kiralama hizmeti için rezervasyon yapabilirsiniz. Ortalama bir bistro masa boyutuna göre 50 adet masa ile 200 kişiyi ağırlayabilirsiniz.

500 Kişilik Bistro Masa Kiralama

İç mekân ve dış mekân etkinliklerinizin tümü için tercih edebileceğiniz bistro masalar, kullanışlı, ergonomik, konsepte uygun hale getirilebilir ve ekonomiktir. Büyük çaplı etkinlikleriniz için ideal bir paket olan 500 kişilik bistro masa kiralama İstanbul hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz organizasyondan önce kiraladığınız masaları belirttiğiniz adrese taşıyacak ve taleplerinize uygun olarak masa süsleme işlemini de eksiksiz olarak gerçekleştirecektir.

Konsepte Uygun Bistro Masa Süslemeleri

Firmamızdan bistro masa kiralama talep ettiğinizde konsepte uygun süslemeler hizmetimize dahil edilmektedir. Davet alanı için belirlediğiniz konsepte uygun renklerde kumaş ve tüllerle şık bir süsleme hizmeti sizleri bekliyor.

Kaliteli kumaşlar ile profesyoneller tarafından tasarlanan bistro masalar adeta bir dekora dönüşüyor. Konsepte uygun bistro masa süslemeleri için rezervasyon sırasında veya yüz yüze görüşerek detayları firmamıza belirtebilirsiniz. Tercihinize uygun bir çözüm firmamızca tarafınıza mutlaka sunulacaktır.   

Kurumsal Bistro Masa Süslemeleri

Özel davet ve organizasyonların yanı sıra kurumsal firmalara süsleme ve nakliye dahil ekipman temin ediyoruz. Kurumsal bistro masa süslemelerinde kurumsal kimliğinizi yansıtacak en uygun renkleri sizlerle belirliyor, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde taşıyacak bir davet organize ediyoruz. Dilerseniz catering, host ve hostes hizmeti, ses sistemi ve ışık sistemi gibi diğer kokteyl organizasyonu hizmetlerimizden her şey dahil uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Günlük Kiralık Bistro Masa Hizmeti

50-500 kişilik kokteyl organizasyonu kapasiteli bistro masa kiralama hizmetimizden İstanbul'un her semtine nakliye dahil yararlanabiliyorsunuz.

Kiralık bistro masa hizmeti günlük olarak verilirken, ihtiyaç duyduğunuz gün süresince kiralama yapabilirsiniz. Böyle bir durumda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hizmetler (temizlik, catering, vb.) için bilgi almak isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Her Şey Dahil Bistro Masa Kiralama İstanbul

Firmamızdan bistro masa kiralama yaptığınızda fiyatlarımıza süsleme ve nakliye dahil edilerek sizlere paylaşılmaktadır. Nakliye ücreti her semte göre farklılık göstereceğinden fiyatlandırma yaparken en uygun seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Davet organizasyonu düzenlemek için bistro masa kiralamaya ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan kokteyl organizasyonu hizmeti alabileceğinizi de belirtmek isteriz. Kokteyl organizasyonu her şey dahil ve ihtiyacınıza binaen düzenlenmiş paketler ile hizmetinize sunulacaktır.

Bistro Masa Kiralama Fiyatları İstanbul

Bistro masa kiralama fiyatları masa adedine, nakliye edilecek semte ve davetin süresine bağlı olarak farklılık gösterecektir. Bazen masa düzeni de bistro masa kiralama fiyatları üzerinde etkili olabiliyor. Fiyatlandırmalar günlük olarak belirlenir ve İstanbul bistro masa kiralama fiyatlarına nakliye ve kurulum dahil edilmektedir. Bistro masaların süslenmesi profesyonel ekibimiz tarafından davete uygun şekilde dekore edilecektir.

Bistro masa kiralama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi 0 553 241 40 67 veya 0 506 101 11 11 Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan alabilirsiniz.

Organizasyonların ve mekanların gözdesi olan masa çeşitlerini internet üzerinden hemen inceleyebilirsiniz. Şimdi siteyi ziyaret ederek kiralık masalardan desteği alabilirsiniz. Uygun fiyatlara bistro masa kiralama seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

EKONOMİK FİYATLARA BİSTRO KİRALAMA İÇİN ARAYINIZ 0 553 241 40 67

Özellikle bistro restoranında müşterilerin yemeklerini yedikleri masalar büyük bir beğeniyle karşılanıyor. İnsanlar yiyecek ve içeceklerini bu ürünler üzerinde tüketir. Samimi ve rahat bir ortamda sunulan lezzetli yemeklerle masalarla daha da özel hale geliyor.

Masa kiralama alanında sizlere güncel destek veren firma çok özel ürün seçenekleriyle öne çıkıyor. Kiralık masa konusunda ihtiyaçlarınızdan fazlasını bu adres üzerinde bulabilirsiniz. Bistro kiralık masaları, restoranlardan daha rahat ve samimi bir atmosfere ulaşmasını sağlıyor. Sevdikleriyle beraber keyifli bir yemek deneyimi yaşamak isteyenler bu masaları kiralayabilir.

Masa modelleri organizasyonların en önemli öğelerinden bir tanesidir. Kaliteli kiralık masalar ise aradığınızdan fazlasını sizlere sunabiliyor. Kiralama konusunda uygun fiyatlı ürün seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama Hizmeti

Bistro tarzı restoranlar, yüksek kaliteli yemekler sunarak sizler memnun ediyor.Ekonomik bir yemek seçeneği arayanlar bistro masalardan yararlanabiliyor.Masa kiralama konusunda birbirinden değerli ürünleri en özel şekilde sunabilirsiniz.Kaliteli masa seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz. Kiralanacak masalar hakkında tüm detayları site üzerinde bulabilirsiniz. Bistro tarzımasalarda çeşitli yemek seçenekleri sunulur.

Masa modelleri özel yapılarıyla öne çıkıyor. Kiralama seçeneklerinden yararlanarak uygun modellere kolayca erişebilirsiniz. Özellikle yaz aylarındabistro masa kiralama hizmetlerinde herkes aradığından fazlasını bulabiliyor.

Kiralık Bistro Masa Çeşitleri

Bistro tarzı restoranlar, müşterilere hızlı ve etkili yemek vermek istiyor.Organizasyonlarda siparişler hızlı verilmelidir. Dolayısıyla zaman kısıtlı olan veya hızlı bir yemek yemek isteyen misafirlere bistro masalarda hizmet verilebilir.

Bistro tarzı masa kiralama alanında en uygun desteği site üzerinde bulabilirsiniz. Birbirinden özel kiralama fiyatlarından sizde memnun kalacaksınız. Organizasyonlara özel farklı tipte masa modellerinden yararlanabilirsiniz. Miktar ve sayı sınırlamasını bildirerek en uygun modellere erişebilirsiniz.

Kiralık Bistro Masa

Kiralık masa ihtiyaçlarınıza buradan ulaşabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan kaliteli masa çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Estetik görüntüsüyle öne çıkan bu modeller organizasyonların değerli olmasını sağlıyor. Bütçenizi göz önünde bulundurarak kiralama seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Bistro Masa Nereden Kiralanır?

Bistro tarzı ürünler organizasyonların vazgeçilmezlerinden bir tanesidir.Hızlı servis kültüründe bu ürünler öne çıkıyor. Misafirlerinizi memnun edecek masa seçeneklerinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Bistro tarzı masalarının sunum kolaylığı sunması bu ürünlerin öne çıkmasını sağlıyor.Kiralama firması kişisel zevklere, ihtiyaçlara ve tercihlere bağlı olarak farklı seçenekler sunabiliyor.

Bistro tarzı masa kiralama hizmetlerinin tamamını bu adres üzerinde bulabilirsiniz. Büyük şehirlerde yapılan organizasyonlarda masa ihtiyacı sürekli olarak artıyor. Firma bu ihtiyaca yönelik kiralık bistro masa seçeneklerini sunuyor. Uygun fiyatlara bistro tarzı masa kiralama desteği almak isterseniz bu adresi kullanabilirsiniz. Merak ettiğiniz farklı kiralama seçeneklerine de site üzerinden göz atabilirsiniz.


Kiralık Bistro Masa Kiralama Fuar, iş yeri açılışı, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda davetlileri ağırlamak için kullanılan ve modanın trendlerinden olan bistro masa, en güzel ikramların sunulduğu etkinliklerde kullanılmaktadır.

Mekana uyumlu bir şekilde süslenerek ortamın şık görünmesini sağlayan bistro masalar, alanda kullanışlı olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Davetin türüne göre farklı süslemelere yer verdiğimiz kiralık bistro masa hizmetimizi tercih ederek siz de konuklarınıza bu şık tasarımlarda özel sunumlar ikram edebilirsiniz.Bistro Masa Kiralama Servisimiz

Davetlilerin ilgisini çeken tasarımlara yer verdiğimiz bistro masa, organizasyon sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kiralık bistro masa servisimiz zevke özel ve kurumsal kimliğimize yakışır şekilde süslemelerle dekore edilmektir.

Mekanın ön incelemesi yapıldıktan sonra konsepte uygun bir şekilde konumlandırılan bistro masalar sayesinde alandan tasarruf edebilirsiniz. Göz zevkine hitap ettiği için pek çok organizasyonda yer almaktadır. Firmamız ile irtibata geçtiğinizde hayal ettiğiniz konsepti anlatmanızla işe başlıyoruz. Belirttiğiniz kriterler doğrultusunda örnek çalışmalarımızı paylaşıyor, onayınızı aldıktan sonra organizasyon tarihinde tam zamanında mekana ulaşarak tasarıma başlıyoruz.

 

Uygun Fiyatlara Kiralık Bistro Masa

Bistro masa türleri sert plastik, ahşap ve cam malzemeler olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Süslemelerle her biri tek tipe dönüştürülerek, ortamın ambiyansını değiştirecek şekilde tasarlanmaktadır. Düzenleyeceğiniz organizasyonun kalabalık davetlilere ev sahipliği yapması söz konusu olduğunda bistro masanın az yer kaplama özelliği sayesinde mekandan tasarruf yapmanız da mümkün olacaktır.

 

Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Organizasyonlarında bistro masaya yer vermek isteyen ancak fiyat konusunda bazı endişeleri olan müşterilerimiz olabiliyor. Firma olarak kalite ve işçilikten ödün vermeden her bütçeye uygun fiyatlarda kiralık bistro masa ve süsleme hizmeti veriyoruz. Bistro masalar talebinize göre süslenebiliyor veya sade olarak kullanılabiliyor. Ortamı daha şık görüntüye dönüştürmek, konsepte ayak uydurması için müşterilerimiz daha çok süsleme ekipmanlarından yararlanmayı tercih etmektedir.

Bistro masa kiralama fiyatları ise tek bir masa için 350 TL'den başlayarak, tercih edilen ek taleplere göre farklılık göstermektedir. Bistro masa ortalama 6-8 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Talep edilmesi halinde sandalye ile zenginleştirerek bir oturma düzeni hazırlayabiliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz kiralama hizmetine göre fiyatlandırma değişkenlik göstereceği için daha net bilgi almak ve diğer taleplerinizi belirtmek amacıyla firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

ETİKETLER : Bistro Masa Kiralama, kiralık kokteyl masasıistanbul bistro masa kiralama, bistro masa kiralama fiyatları, bistro masa kiralama firmaları, bistro masa kiralama online, bistro masa kiralama iletişim

 

İLETİŞİM

Bistro Masa Kiralama - İstanbul - En Uygun Fiyatlarla

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11