Kokteyl Masası Kiralama

Stand Masa Kiralama

Stand Masa Kiralama firması olarak kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatı bir arada sunan Firmamız, İstanbul içinde düzenlenen organizasyonlar için hizmet vermektedir. Firmamız şirket davetleri, açılış lansmanları, nişan, düğün ve parti başta olmak üzere tüm etkinlik, tören ve organizasyon türüne göre özel tasarımlar sunmaktadır.

Açılış Organizasyon Firması İstanbul
Açılış Organizasyon Firması İstanbul

Çeşitli renk ve desenlerde kumaşlar kullanarak süsleme yapıyor, ekipmanların alana nakliyesini sağlıyor ve gerekirse ikram ve sunumların temini ile servisini gerçekleştiriyoruz.

Stand Masa Kiralama
Stand Masa Kiralama

İstanbul’un En Güvenilir Stand Masa Kiralama Firması

İstanbul’da güvenilir ve tecrübeli organizasyon firmaları arasında bulunan Şirketimiz, uzun yıllardır organizasyon ve etkinlikler planlama, yürütme ve ekipman temini konularında hizmet vermektedir. Sayısız organizasyonda yer alan firmamız davetlilerinizi ağırlarken rahat etmeleri adına sağlam ve temiz kumaşlarla süslenmiş stand masa kiralama seçeneği sunuyor.

pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama
pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama

Her etkinliğe uygun tasarımların yer aldığı önceki çalışmalarımızı inceleyerek düzenlediğimiz etkinliklerin tasarımı konusunda genel bir fikir edinebilirsiniz. Tüm malzemeler firmamızın bünyesinde bulunduğu için herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanızın önüne geçiyoruz. Memnuniyet garantisi veren Firmamız, bu anlamda İstanbul’un en güvenilir Bistro masa kiralama firmasıdır.

Stand Masa Kiralama
Kokteyl Masa Kiralama

Yenilikleri takip ederek en modern ve şık tasarımları organizasyonlarımıza dahil ediyoruz. Sert plastik veya ahşap stand masalarımızı çiçek motifleri, tül, saten veya ipek dokulu kumaş ve çeşitli renklerde tüllerle süsleyerek ortamı daha şık bir hale dönüştürüyoruz. Göz kamaştıran bir organizasyon hayal ediyor ve ekonomik fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilir, tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

işyeri açılış balon süslemesi
işyeri açılış balon süslemesi

Uygun Fiyatlara Bistro Masası Kiralama

Kokteyl masası kiralama firması olarak ister sade kokteyl masası kiralama isterseniz de her şey dahil hizmetlerimizden yararlanmanıza olanak tanıyoruz. Organizasyon kapsamında sunduğumuz genel hizmetler arasında;

  • Stand masası kiralama,
  • Stand masası süsleme,
  • Organizasyon için ikram ve sunum servisi,
  • Her türlü organizasyona uygun müzik seçenekleri,
  • Işık, ses ve sahne hizmeti yer almaktadır.
Stand Masa Kiralama
Stand Masa Kiralama

Etkinliğin konseptine uygun süsleme ekipmanları kullanıyor, alanın büyüklüğüne göre stand masası yerleşimini göze hitap edecek şekilde tasarlıyoruz. Servisini yaptığımız ikram ve sunumlar içecek, taze çerez, pasta, kanepe gibi hoş ve minik atıştırmalıklardan oluşmaktadır. Özel talepleriniz de göz önünde bulundurulmaktadır. Servis elemanlarımız kibar ve özel kıyafetleriyle sunum yapmaktadır. Stand masası kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Stand Masa Kiralama
Stand Masa Kiralama

KOKTEYL MASASI KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.