Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

İstanbul’da En Güzel Kokteyl Organizasyonları

Kokteyl organizasyon hizmeti dahilinde firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında kokteyl süslemeleri, kokteyl masası temini, isteğe göre sandalye temini, servis ikramları ve davetlileri karşılayan hostesler yer almaktadır. Dikkat çekiciliği ve zarafetiyle bilinen kokteyl organizasyonları iş yeri veya mağaza açılış töreni, toplantılar, kutlamalar ve özel davetler için tercih edilmektedir.

Açılış Organizasyon Firması İstanbul
Açılış Organizasyon Firması İstanbul

Firmamız konuklarınızı ağırlayacağınız mekanın süslemesi ve onları ağırlarken gösterdiği titizlikle yürüttüğü çalışmaları nedeniyle, İstanbul’da tercih edebileceğiniz en doğru, en kaliteli ve en güvenilir organizasyon firmasıdır. Bu sayede organizasyonunuzu baştan sona istediğiniz şekilde yürütme fırsatı bulursunuz.

Başlıca Kokteyl Organizasyonu Hizmetlerimiz

Sadelik ve ayakta eğlenmekten hoşlanan kişiler için hazırladığımız kokteyl organizasyonu bir etkinlikte ihtiyaç duyulabilecek tüm çalışmaları kapsamaktadır. Ses sistemlerinin ayarlanması, servis elemanlarının görevlendirilmesi ve mekanın kokteyl havasında düzenlenmesi için tüm hazırlıkları sizin tercihinize göre yapıyoruz. Ayrıca özel süslemeler yapılarak mekanın tasarımını zenginleştiriyoruz. Firma olarak hizmet verdiğimiz kokteyl organizasyonları alanları şunlardır:

Kokteyl Masası Kiralama

Açılış için Kokteyl Organizasyonu: İş yeri ve mağaza açılış organizasyonları amacıyla sunduğumuz hizmetler belirli saatler arasında olabildiği gibi gün boyu da sürdürülebilmektedir. Kokteyl masası temini, yiyecek ve içecek servisi, broşür dağıtımı ve davetli karşılama açılış kokteyl organizasyonu dahilinde sunduğumuz hizmetlerdir.

Nikah ve Düğün için Kokteyl Organizasyonu: Çiftler düğün ve nikah organizasyonlarında son yıllarda sade bir tören yapmayı tercih ediyor. Modern ve şık kokteyl masası süslemeleri ile sade ancak masal gibi bir nikah-düğün organizasyonu için firmamız bistro masa, mekan süsleme, ikram servisi, DJ, ses ve ışık sistemleri gibi hizmetleri içeren kokteyl organizasyonu sunmaktadır.

Kokteyl Organizasyon Şirketi

Toplantı, Fuar ve Sergi için Kokteyl Organizasyonu: Kapalı, yarı açık veya açık alanlarda verilecek etkinliklerde davetlileri ağırlamak amacıyla kokteyl masası temini ve süslemesi yapıyor, klasik müzik eşliğinde  içecek ve yiyecek servisi sunuyoruz.

https://www.kiralikkokteylmasasi.com/kokteyl-organizasyonu/
Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl organizasyonu pek çok hizmeti içerisinde barındıran, talebe göre şekillenen bir hizmettir. Bu nedenle firmamızın kokteyl organizasyon fiyatları davetin türüne, davetli sayısına, menü seçeneklerine, süsleme ekipmanlarına ve ekstra isteklere göre farklılık gösterecektir. Her bütçeye uygun organizasyon fikirlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan firmamızla irtibata geçebilir, ihtiyacınız olan organizasyonu ve davetli sayısını belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama

Tam Kapsamlı Açılış ve Kokteyl Organizasyonları için Nisa Organizasyon Firması Web Sayfasını Ziyaret ediniz.