Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kutlamalarda, toplantılarda, açılışlarda ve özel davetlerde en çok tercih edilen organizasyon türlerinden birisidir kokteyl organizasyonları. Talebe göre nikah ve düğünlerde, talebe göre açılış, davet ve galalarda ihtiyaç duyacağınız organizasyon için detaylı planlama ve uygulama hizmetleri ile hem sizi hem de davetlilerinizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Kiralık Bistro Masa
Kiralık Bistro Masa

Kokteyl organizasyonu menülerimizde tercih edebileceğiniz ikramlarımız günlük olarak üretilmektedir ve tazedir. Hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak güler yüzlü personelimiz tarafından davetlilere sunulmaktadır.

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Etkinliklerin vazgeçilmez unsurlarından olan kokteyl organizasyonu fiyatları menü seçimine, içecek çeşidine, kişi sayısına ve mekandaki görsellik çalışmalarına göre değişkenlik gösterir. Standart menülerde en az 100 kişilik olarak sunulan kokteyl organizasyonu 2.000 TL gibi bir fiyattan başlamaktadır. Kişi sayısı arttıkça ve menü seçeneğine göre (yiyecek seçim, ara sıcak seçimi, salata seçimi, içecek seçimi, ana yemek seçimi, kuruyemiş seçimi vb.) fiyatlar değişebilir.

Kokteyl Organizasyonu Seçenekleri

Nikah Kokteyl Organizasyonu: Seçeceğiniz kokteyl menüsü içeriğine göre nikah öncesinde veya sonrasında davetlilerinize verilecek hizmettir. Son birkaç yılda nikah organizasyonlarında çokça tercih edilmektedir.

https://www.kiralikkokteylmasasi.com/kokteyl-organizasyonu/

Çeşitli Davetler için Kokteyl Organizasyonu: Firma tanıtımı, toplantılar, sergiler, lansman tanıtımları, özel davetler gibi etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz kokteyl organizasyonları, hem kapalı mekanlarda hem de açık mekanlarda sunulabilir. Firmamız, mekana uygun olarak tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde profesyonel olarak karşılamaktadır.

Kokteyl Masası Kiralama ve Masa Süsleme Hizmetleri: En modern ve göze hitap eden kokteyl masalarını özel süslemeler ile şık ve temiz olarak hazırlıyoruz.

Catering Hizmeti: Menülerimiz bol seçeneklidir ve istediğiniz tarzda özelleştirilebilir. Bu kapsamda menü seçeneklerimizi ve fiyatlarını öğrenerek ihtiyacınıza uygun bir menü oluşturabilirsiniz. Kokteyl organizasyonlarında davetlileriniz için hazırlayacağımız tüm ikramlar günlük ve taze olarak sunulmaktadır.

Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonlarında Servis Elemanları ve Ekipman Temini: Kokteyl organizasyonlarında ihtiyaç duyulan ses sistemi, ışıklandırma sistemi, bistro masalar, DJ seçimi, trio ekibi, servis elemanları, karşılama hostesleri ve diğer her türlü ekipmanlar firmamız tarafından A’dan Z’ye ayarlanmaktadır. Bunun yanında mekan içi ve dışı süslemeler de en iyi şekilde deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.