Kokteyl Masası


DAVET VE ORGANİZASYONLAR İÇİN KOKTEYL MASASI KİRALAMA SERVİSİ

Günümüzde birçok etkinlik ve davette tercih edilen kokteyl masası modelleri için firmanın sayısız seçeneğini web sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bistro masası olarak da bilinen kokteyl masaları son yılların en trend modelleri arasında yer alıyor. Açılış, lansman ve özel davetleri en modern konseptlerde hazırlamak için firmanın müşterileri için özel olarak tasarladığı kokteyl masalarını tercih edebilirsiniz. Bar sandalyeleri ve tabureleri ile hoş bir konsept yakalayabileceğiniz kokteyl masaları için firmanın uygun fiyatlı avantajlarından faydalanabilirsiniz.,

Özel Boyutta Kokteyl Masaları

Organizasyon ve etkinliklerin en trend modelleri arasında yer alan kokteyl ve bistro masaları en özel ayrıntısına kadar düşülen eşsiz tasarımlar olarak karşınıza çıkıyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülen birbirinden zevkli tasarımlarda imal edilen kokteyl masaları, istediğiniz boyutlarda tasarlanıyor.

Kare, oval ve dikdörtgen gibi farklı formlarda beğeninize sunulan masalar için örtülü veya örtüsüz olarak kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Hayal ettiğiniz organizasyon konseptine en uygun renk, boyut ve forma karar verdikten sonra firmanın geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Ardından dilediğiniz boyutta ve miktarda kokteyl masası kiralık siparişi oluşturabilirsiniz. Belirttiğiniz tarihte adresinize gönderilen masalar, planladığınız organizasyonu unutulmaz kılacaktır.

Farklı Konseptler ve Uygun Fiyat Avantajları Burada!

Son dönemlerde minimal alanlarda organizasyon gerçekleştirmek isteyen kişiler, alandan yer tasarrufu sağlayan kokteyl ve bistro masalarını tercih ediyor. Böylece devasa büyüklükteki masa ve sandalyeler yerine daha ergonomik ve modern tasarımlı kokteyl masaları şık tercihler olarak öne çıkıyor.

Organizasyon konseptleriniz için birbirinden farklı seçeneklere sahip olan firmanın en modern tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz konsepti yakalamak ve misafirlerinizi dilediğiniz gibi ağırlayabilmek için kokteyl masası süsleme ve kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

KİRALIK KOKTEYL BİSTRO MASA İÇİN BİZİ ARAYINIZ.  0553 241 40 67

Fresh ve modern konseptler için en çok tercih edilen uygun fiyatlı kokteyl masalarını web sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz. Şık ışıltılar ve modern çizgiler eşliğinde etkinlik planlayanlar, son yılların en beğenilen masa modellerini tercih ediyor. Lansman ve açılış gibi modern konseptlerde sıcak bir atmosfer elde etmek istiyorsanız, bar sandalyeleri ve tabureleri ile hayal ettiğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kokteyl masalarını kiralarken dikkat etmeniz gereken birçok faktör bulunuyor. Açık ortamda kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız suya ve dış etkenlere dayanıklı malzemelerden tasarlanan modelleri tercih etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda kokteyl masası ikramları ile en şık konseptleri yakalayabileceğiniz uyumlu modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Kokteyl masalarını kiralarken yapacağınız konsept ve süslemelere uyum sağlayan modeller olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde konsept dışı seçilen modeller, organizasyonun ışıltısını engelleyebiliyor. Göz önünde bulundurduğunuz tüm faktörlere dikkat ederek beğendiğiniz kokteyl ve bistro masası modellerini istediğiniz miktarda web sayfası üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Kokteyl Masa Süsleme ve Kiralama Fiyatları

Kokteyl ve bistro masalarını kiralarken tercih edeceğiniz firma büyük önem taşıyor. Birçok misafiri ağırlayacağınız ve her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz organizasyon için en uygun masa modellerini belirlemek gerekiyor. Bu nedenle etkinliğin gerçekleşeceği alanın büyüklüğüne uygun ebat ve formlarda masa modellerini firma sizlere sunuyor. Böylece alanında profesyonel çalışanlar sayesinde yanlış kararlar vermiyor, planlamış olduğunuz organizasyon için en uygun modelleri sipariş etme fırsatı elde etmiş oluyorsunuz.

Firmanın uygun fiyatlı ve çeşitli konseptlere özgü olarak tasarlanankokteyl masası fiyatları için web sayfası üzerinden iletişime geçebilir, fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

İLETİŞİM

Kokteyl Masası - Bistro Masa Kiralama

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11