Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama Servisi

Kokteyl masası kiralama hizmeti veren firmamız geniş envanteriyle ve özel süslemeleriyle göz kamaştıran organizasyonlara imza atıyor. Kurumsal toplantı, kutlama yemekleri, düğün ve iş yeri açılışı gibi geniş kitlelere yönelik davetlerde satın almak yerine uygun fiyatlarla sunduğumuz kokteyl masası kiralama hizmeti ile fazla masraflardan kaçınmanızı sağlıyoruz.

Kiralık Bistro Masa
Kiralık Bistro Masa

Hizmetlerimize yalnızca kiralama değil aynı zamanda envanterlerin adrese teslimi ve süslemeler de dahildir. Uygun fiyatlara kokteyl masası kiralamak için firmamızla irtibata geçmeniz ve gerek duyduğunuz hizmetleri talep etmeniz yeterli olacaktır.

Kokteyl Masası Kiralama Hizmetleri

Firma olarak kokteyl masası kiralama hizmetinin yanı sıra planlama, mekan süsleme ve baştan sona organizasyonu her yönüyle sürdürme gibi konsept şeklinde çalışmalar da yürütüyoruz. Etkinlik ve davetlerinize dekoratif bir görüntü sağlayarak, davetlilerin göz zevkine hitap edecek donanımlarla süslemeler yapıyoruz.

Firmamızın kimliğini taşıyan renklerin yanı sıra organizasyonun türüne ve tercihinize göre süsleme ekipmanlarından yararlanıyoruz. Açık veya kapalı alanlar fark etmeden ekipmanların yerleşimini yapıyor, trendler ışığında arzuladığınız görüntüyü ortaya çıkarıyoruz.

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama

Kokteyl masası hizmetimizden yararlandığınızda masaların süslemeleri tül ve fiyonklardan oluşurken tercihinize göre masaların üzerini çiçeklerle de donatabiliyoruz. Alanı birbirinden farklı ve formlarda balonlarla süsleyerek adeta görsel bir şölene dönüştürüyoruz. Bizimle iletişime geçerek, istediğiniz kriterlere uygun masalarımızdan seçim yapabilir, dilediğiniz tarihler için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kokteyl masa, bistro masa gibi eşyaları firmamız en temiz ve en kaliteli şekilde sizler için temin edecektir.

https://www.kiralikkokteylmasasi.com/kokteyl-organizasyonu/

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Şık ve her konsepte uygun şekilde hazırlanan kokteyl masası, konuklarınıza her türlü ikramı sunabileceğiniz özelliktedir. Saten ve tüllerle yapılan süslemelerle zengin bir görüntü sunan masalarda davetlileriniz bir yandan sohbet ederken bir yandan tertemiz örtüler üzerinde sunulan lezzetleri tadarlar.

En uygun ve en yüksek kalitede hizmet veren firmamızın kokteyl masası kiralama fiyatları davetli sayısına, talep edilen süsleme ekipmanlarına ve etkinliğin bulunduğu mesafeye göre değişir. Bu nedenle tercih ettiğiniz detayları iletişim numaralarımız aracılığıyla firmamızla paylaşarak kokteyl masası kiralama fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama

Biz aynı zaman da sizlere kokteyl masası kiralamanın yanı sıra pamuk şeker arabası kiralama, balon süsleme organizasyonu yapmaktayız Etkinlik sayfamızdan bizi daha yakından takip ediniz. Daha Detaylı Organizasyon içeriklerini incelemek için Asır Organizasyon Firmamızı İnceleyiniz.