Kokteyl Masası Kiralama iletişim


Kokteyl Masası Kiralama iletişim için bize ulaşınız. Sizlere uygun fiyatlara süslemesi ve nakliyesi dahil kokteyl masası kiralama hizmeti sağlamaktayız. Organizasyonlarınıza güzellik ve İkramlarınızı sunmaya yardımcı olacak şık masalarımızı uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

 

Kiralık Masa Sanldaye (Su kenarı- sahil kenarı- boğaz manzaralı)

Kaliteli bir organizasyon, davetlileri etkileyecek her detayın, en ince ayrıntısına kadar düşünülmesiyle mümkündür. Organizasyon sektöründe, hatrı sayılır bir tecrübeye sahip olan firmamız, küçük büyük tüm organizasyonlarda gönül rahatlığıyla hizmet alınabilecek kalitede hizmet vermektedir. Kokteyl masası kiralama, organizasyon üzerine, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutacak hizmetlerimizden sadece bir tanesidir.

Bistro Masa Kiralama

  Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl masası kiralama fiyatları, organizasyonlar farklılık gösterdiği için değişik aralıklardadır. Kokteyl masası olmadan, kesinlikle etkileyici bir kokteyl düzenlenemez. Süslemeden ikrama kadar birçok unsurla kokteyllerin temelini oluşturan kokteyl masaları için firmamızdan, piyasaya göre her cebe uyacak seçeneklerden oluşan hizmet alınabilir.

 

Kokteyl Masası Kiralama Detayları

 Kokteyl masaları, kokteyl organizasyonları için ilk düşünülen detaydır. İstanbul kokteyl masası kiralama firması olarak, mekanın ambiyansına göre tasarladığımız ürünler, davetlerinize şıklık ve farklılık katacaktır. Kokteyl masası süslemelerimiz, kişisel ihtiyaçlara göre değişiklik göstermekte olup, çiçek, balon ve tül kullanılarak, basit malzemelerin nasıl göz alıcı hale dönüştüğünün canlı bir örneği olacak niteliktedir.,

Bistro Masa Kiralama

 Kokteyl Masası Kiralama iletişim 0 553 241 40 67

Kokteyl masası kiralamak için, firmamızla iletişim bilgilerimizi kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Destek aldığınız çalışanlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun doğrultuda hizmet alabilmeniz ve iyi bir İstanbul kokteyl organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için, pratik çözümlerle profesyonel destekçiniz olacaktır.

İLETİŞİM

Kokteyl Masası Kiralama iletişim - Bar Masası Kiralama Fiyat

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11