Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl masası kiralama fiyatları seçilecek modele adet sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişmektedir. En özel kokteyl organizasyonlarını süslemeye mekanları farklı konsept ve isteklerinize göre süslemekteyiz.

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama

Modern ve göz alıcı organizasyonların tercihi kokteyl masası, birbirinden özel süslemelerle organizasyonu adeta görsel bir şölene dönüştürüyor. Firmamız her bütçeye uygun kokteyl masası kiralama fiyatlarıyla en güzel organizasyonların tasarımında önemli bir rol üstleniyor.

Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonu

Düğün, nişan, açılış organizasyonu, fuar, gala, lansman ve daha pek çok organizasyon ve etkinlik için kokteyl masası kiralama hizmeti veriyoruz. Kaliteden ödün vermeden yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde talebinizi en iyi şekilde karşılayarak, hayal ettiğiniz organizasyonu gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Firmamız kokteyl tarzı düzenlenecek organizasyonlara özel masa kiralama, süsleme ve organizasyonu yürütme gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz kokteyl masa sayısı ne kadar olursa olsun belirttiğiniz tarihte tam teçhizatlı olarak mekana ulaşım sağlıyoruz. Kokteyl masası kiralama fiyatları ihtiyaç duyulan sayıya göre belirlenmektedir.

pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama
pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama

Ayrıca organizasyonun düzenleneceği yer, masalar için ne tarz süsleme çalışması yapılacağı ve mekan süsleme hizmetleri gibi çalışmalar da fiyatlarımızı belirleyen diğer unsurlardır. Firma olarak hem hafta içi hem de hafta sonu organizasyonlarınızda yer alabiliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz çalışma şeklini firmamıza bildirerek kokteyl masası kiralama fiyatlarımız hakkında daha net bilgi alabilirsiniz.

Birbirinden Şık Tasarımlarıyla Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti

İstanbul’da bulunan firmamız, bireysel veya kurumsal bazda etkinlik, davet ve organizasyonlarda birbirinden farklı tasarımlarıyla kokteyl masası kiralama hizmet veriyor. Organizasyonun konseptine göre tül, saten veya ipek kumaş kullanarak hoş görünümlü tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Sunduğumuz tasarım çeşitliliği sayesinde her bütçeye uygun kokteyl masası kiralama hizmeti vermemiz mümkün oluyor.

Kiralık Bistro Masa
Kiralık Bistro Masa

Düğün organizasyonlarında gelinliğin zarafetini yansıtan desenlerde tüller tercih ederken, kurumsal organizasyonlarda modern ve sade süslemelerle davet türüne uygun tasarımlar hazırlıyoruz. Önceki çalışmalarımızı inceleyerek fikir edinebileceğiniz gibi kendi tercihlerinizi belirterek tasarımın tüm inceliklerini firmamıza bırakabilirsiniz. Ayrıca talep etmeniz halinde organizasyonun planlama ve yürütme aşamalarında da sizlere yardımcı oluyoruz.