Kokteyl Masası Kiralama Anadolu Yakası


Kokteyl Masası Kiralama Anadolu Yakası

Hem içi hem de dış mekanlarda düzenlenmesi planlanan organizasyonlar için tercih edilen kokteyl masası ortama farklı bir ambiyans kazandırmaktadır. Özellikle nikah töreni, lansmanlar, gala ve açılış organizasyonu gibi etkinliklerde davetlileri ağırlamak için idealdir. Süslemeleriyle göze hitap etmesi, ikramların servisinin rahatlığı, rahat hareket sunması bu tarz organizasyonlarda kokteyl masasına olan talebi arttırmıştır.

ANADOLUN YAKASINDA KOKTEYL MASASI KİRALAMA İÇİN 0553 241 40 67 ARAYINIZ.

Firmamız kokteyl masası kiralama Anadolu Yakası başta olmak üzere İstanbul'un her bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Her bütçeye hitap eden fiyatlarımız ve kaliteli ekipman desteğimiz sayesinde İstanbul'da en iyi organizasyon hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Kokteyl Bistro Masa Kiralama Anadolu Yakası

Kokteyl Masası Kiralama ve Süsleme

Kokteyl organizasyonları için gerekli olan ekipmanların temini ve süslemelerini yapan Firmamız, uygun fiyatlarda hizmet almanızı sağlıyor. Davetli sayısı fark etmeden ekipmanların tamamını sağlam ve kullanışlı olacak özelliklerde temin ediyoruz. Kokteyl masasını süslemek için kullanılacak tüm ekipmanların temizliğine dikkat ediyor ve konsepte uygun olması için her türlü çalışmayı önceden planlıyoruz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyat Listesi

• Kokteyl Masası Kiralama •

0 ile 5 arası Kokteyl Masası Kiralama : 2500 TL
10 Adet Kokteyl Masası Kiralama : 3250 TL
20 Adet Kokteyl Masası Kiralama : 6000 TL
30 Adet Kokteyl Masası Kiralama : 9000 TL

✨Tarihlerde müsaitlik olduğunda ve yakınlık -  uzaklık mesafesine göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir.

Sade kokteyl masası tercih edilebileceği gibi genellikle özel bir tercih olmadığı takdirde daha hoş görüntü sağladığı için tül, ipek veya saten kumaşlarla kokteyl masası süsleme çalışmaları yapıyoruz. Kumaş ve fiyonk kullanımı amacıyla seçilen renkleri firmamızın renklerini yansıtacak şekilde belirliyoruz. Dilerseniz özel tercihlerinizi de belirtebilirsiniz. Bu durumda her masa için özel dikim kumaşlar kullanabiliyoruz.

 

Anadolu Yakası Kokteyl Masası Kiralama Firması

Kokteyl masası kiralama Anadolu Yakası hizmetimizden organizasyon türü fark etmeksizin açılış, düğün, nişan, balo, parti ve fuar gibi etkinlik ve davetlere özel yararlanmak mümkündür. Özellikle küçük alanlarda alan oluşturmak adına kokteyl masa tercih edilmektedir. Talep etmeniz halinde Firma olarak etkinlik alanını süsleme hizmeti veriyor ve şişme oyuncaklar gibi görsellerle zenginleştirebiliyoruz. Firmamız aklınıza gelebilecek tüm organizasyon hizmetlerini kokteyl organizasyonlarına dahil edebilmektedir.

Anadolu Yakası Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Anadolu Yakası'nda bulunan firmamız, İstanbul'un her yerine kokteyl masası kiralama ve nakliye hizmeti sunmaktadır. Düzenlenecek organizasyon için kokteyl masası kiralama fiyatları Anadolu Yakası'nda olmanıza yani mekanın bulunduğu bölge ve semte göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca ihtiyaç duyulan kokteyl masası sayısını göz önünde bulundurularak fiyat bilgisi paylaşıyoruz. Firmamızla iletişime geçtiğinizde bu bilgileri paylaşarak kesin fiyat teklifi alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Kokteyl Masası Kiralama Anadolu Yakası

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11