Uygun Fiyatlara Kokteyl Bistro Masa Kiralama

Ayakta davetli ağırlama düzenine sahip kokteyl bistro masa kendine özel süslemeleriyle kokteyl organizasyonlarının adeta vazgeçilmez bir ekipmanıdır. Modern tarzda organizasyon düzenlemek isteyenler için uygun fiyatlara kokteyl bistro masa kiralama hizmeti veriyor ve açık-kapalı alan fark etmeden mekanı görsel olarak yeniden şekillendiriyoruz.

İstanbul’da bulunan firmamızla iletişime geçerek etkinlik türüne ve davetli sayısına göre değişen kokteyl bistro masa kiralama ve organizasyon hizmetlerimize dair aklınıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.

İstanbul’da En Uygun Fiyatlara Kokteyl Bistro Masa Kiralama Hizmeti

Kullanımının rahat olması, dar alanları bile kullanışlı hale getirmesi nedeniyle çeşitli organizasyonlar için tercih edilen kokteyl bistro masası, firmamız tarafından ihtiyaç duyulan sayıca temin edilmektedir. İkramlar ve içeceklerin sunulduğu kokteyl bistro masalar firmamız tarafından özel olarak süslenmektedir.

 

Genellikle sade ve şık bir görüntü elde etmek adına beyaz tül ve renkli fiyonklara yer verilen süslemelerimizin yanı sıra farklı desen ve kumaşlar kullanarak daha gösterişli süsleme ve tasarım hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz çeşitli hizmet seçenekleri sayesinde her bütçeden davet sahibinin uygun fiyatlara kokteyl bistro masa kiralama fırsatından yararlanmasına fırsat veriyoruz.

 

Firma olarak fiyatlarımıza kokteyl bistro masa temini, süslemesi, nakliye ve yeniden nakliye hizmetlerimiz dahildir. Kokteyl bistro masa kiralama servisimiz fuar, açılış lansmanları, düğün, nişan, AVM etkinlikleri, kutlamalar ve toplantılar başta olmak üzere her etkinlik için tercih edilebiliyor. Dilerseniz davet ve etkinliklerin organizasyon kısmını da firmamız üstlenmektedir. Her şey dahil kokteyl organizasyonlarında taze yiyecek ve içecekler, müzik ve ses sistemleri, ışıklandırma ve servis elemanları dahil olarak hizmet veriyoruz.

 

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Bistro Masa Kiralama, Süsleme ve Sunum Hizmetleri

Kokteyl tarzı organizasyonlarda müşterimizin etkinlik türüne göre süsleme ekipmanları kullanıyoruz. Şık ve dikkat çekici süslemelerle ortamın havasını tamamen değiştiriyor, mekanı davetlilerin beğenisini kazanacak bir alan haline getiriyoruz. Doğru planlama ile tüm detayları gözden geçiriyor, davetli sayısına göre alanı en iyi şekilde değerlendirerek masaların yerleşimini yapıyoruz.

Açılış Organizasyon Firması İstanbul

Bahar havasını andıran çiçekler, temiz ve göz alıcı örtüler, tül detaylar ile gerek firmanızın gerekse bireysel olarak sizi en iyi şekilde yansıtacak dokunuşlar sergiliyoruz. Kokteyl bistro masa kiralama, süsleme ve sunum hizmetlerini bir arada tercih ederek firmamızın uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

İLETİŞİM

Kiralık Kokteyl Masası | Bistro Masa ve Bar Masası | Kokteyl Organizasyonu

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11