Kiralık Kokteyl Masası

Kiralık Kokteyl Masası

Kiralık Kokteyl Masası

Son yıllarda organizatörler fazla masraftan kaçınmak için ekipman satın almak yerine kiralamayı tercih ediyorlar. İstanbul’da bulunan firmamız bu anlamda iş yeri açılışı, fuar, toplantı, düğün ve kutlama yemekleri gibi organizasyonlarda davetli ağırlamak amacıyla kiralık kokteyl masasıhizmeti sağlamaktadır. Kiralama hizmetlerimiz için ücret farklılıkları bulunmaktadır. Kokteyl masası kiralama fiyatları, organizasyonlara katılacak olan kişi sayısına, organizasyon türüne ve talep edilen süslemelere göre değişkenlik gösterebiliyor.

Kokteyl Masası Kiralama

Açılış, Etkinlik ve Organizasyonlar için Kiralık Kokteyl Masası

Firma olarak AVM etkinlikleri, açılış organizasyonu, resim sergisi, düğün organizasyonu ve iş yeri açılışı gibi her türlü organizasyon için kiralık kokteyl masası temin ediyoruz. Çeşitli model ve tarzda kokteyl masası sağlıyor, süslemelerini yapıyoruz. Firmamızdan yalnızca kiralama hizmeti almayı da tercih edebilirsiniz fakat özel etkinlik ve organizasyonlarda davetlilerinize daha hoş bir görüntü sunmak için tül, ipek veya saten kumaş süslemelerle organizasyonu renklendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Siyah Örtülü Kokteyl Masası Kiralama

Etkinlik sırasında davetlilere sunum yapmak amacıyla tercih edilen kokteyl masası, firmamız tarafından temiz, hasarsız ve hoş görünümlü olarak tasarlanmaktadır. Sunduğumuz hizmetler içerisinde masa temini, canlı çiçek ve çeşitli türden kumaşlar kullanılarak kokteyl masası süsleme ve ekipmanların adrese zamanında ulaştırılması yer alıyor. Ayrıca talep etmeniz halinde organizasyonu da üstlenerek etkinlik süresince rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz.

Siyah Bistro Masa Kiralama

Kiralık Kokteyl Masası İstanbul

İstanbul’un en çok tercih edilen organizasyon şirketi, bu güne kadar üstlendiği tüm etkinlikleri başarıyla sonuçlandırmıştır. Firma olarak organizasyon günü gecikmeler, aksamalar ve eksik malzeme temini nedeniyle yaşanan sorunları geride bırakacağınız bir hizmeti sunuyoruz. Sınırsız sayıda davetli için kokteyl masası temin ederken, tüm ürünlerin sağlam ve konsepte uygun, şık bir şekilde süslenmesini sağlıyoruz. İstanbul kiralık kokteyl masası taleplerinize en hızlı yanıtı alabileceğiniz firmamız, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktadır. Hem bütçenize uygun hem de davetlilerinize hitap edecek tarzda çeşitli kokteyl masası seçeneklerimiz arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz kriterlere uygun masalarımızdan bir seçim yapabilir ihtiyaç duyduğunuz tarihler için kiralama hizmeti alabilirsiniz.