Kiralık Kokteyl Masası


 

Her türlü davetlere uygun ve son derece şık tasarımlarda olan kiralık kokteyl masası hizmetlerini firmadan güven içinde almak mümkün oluyor. Misafirleri en güzel şekilde ağırlamak ve çok daha estetik bir görünüm elde etmek için bu tarz hizmetler için firmayı her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Güvenilir Kokteyl Masa Kiralama Hizmetleri

Son yılların tenleri arasında yer alan kokteyl masaları ortamların çok da şık ve modern görünmesine yardımcı oluyor. Özellikle açılış, doğum günü kutlamaları ve özel davetlerde uygun konsept elde etmeyi sağlıyor.

KİRALIK KOKTEYL MASASI FİYATLARI 0553 241 40  67 ARAYINIZ.

Tüm organizasyon çeşitlerinde büyük bir kolaylık sunan bu tarz masaların kiralanması çok daha ekonomik ve avantajlı oluyor. Hem pratik hem de işlevsel bir masa seçimi olarak uygun olan kiralama hizmetleri için firma doğru seçim olabilir.

Kokteyl masa kiralama hizmetleri için firma ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgiler alınabilir. Firma bünyesinde hizmet veren işinin ehli profesyonel ekip güven içinde çalışmalarına devam ediyor.

Kokteyl Masa Çeşitleri

Organizasyonlarda davetlilere ikramların sunulduğu masaların mekânlar ile uyumu son derece önemli bir husus olmaktadır. Bu neden ile davetlerin çeşitlerine ve özelliklerine göre masa seçimi yapılır. Kokteyl masa çeşitleri çok sayıda olmasının büyük oranda avantajlar bulunuyor.

Cam, örtülü, örtüsüz, süslenmiş, beyaz banko, beyaz ahşap, renkli, bidon varil şeklinde, fıçı, ışıklı ve ledli kokteyl masa modelleri bulunuyor. Bu sayede her türlü alanda ve davet çeşitlerine göre seçim yapılabilir. Şık tasarım masa kiralama için firma tercih edilebilir.

Kiralık Masa İşlemlerinde Profesyonellik

 

Günümüzde davetlerin çok daha gösterişli ve şık olması için alan içinde kullanılan masalara çok fazla önem verilir. Son zamanların popüler ürünleri arasında yer alan kokteyl masa kiralama firmaları arasında kaliteli hizmetleri ile firmadan yardım alınabilir.

Son derece modern tasarımlarda olan bu tarz masalar alanların çok daha şık ve estetik bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Yüksek kalitede sunulan hizmetleri ile her zaman güven sağlayan firmadan kiralık kokteyl masa çeşitleri bulmak mümkün oluyor. Her türlü davetler için gönül rahatlığı içinde firma ziyaret edilebilir.

Kokteyl Masasına İhtiyaç Olunan Organizasyonlar

 

Genellikle bu tarz masalar etrafında 4 ile 6ya da 8 ile 10 kişiye kadar durabileceği ve ikramlıkları tadabileceği organizasyonlarda tüm katılımcıların bir arada sohbet edebileceği alanları oluşumu için gerekli olmaktadır. Çok sayıda renk ve konsept seçenekleri bulunan bu ürünler davetliler için özel bir seçimdir. Tüm bu tarz ürünler için firmadan yardım alınabilir.

Kokteyl Masa Kiralama Fiyatları

 

Mağaza ve iş açılışlarının yanı sıra özel davetler, kurumsal etkinlikler ile eğitim, açılışlar için uyun olan ürünler için firma güven içinde tercih edilebilir. Kokteyl masa kiralama fiyatları her zaman firmada bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır

Son yıllarda organizatörler fazla masraftan kaçınmak için ekipman satın almak yerine kiralamayı tercih ediyorlar. İstanbul'da bulunan firmamız bu anlamda iş yeri açılışı, fuar, toplantı, düğün ve kutlama yemekleri gibi organizasyonlarda davetli ağırlamak amacıyla kiralık kokteyl masası hizmeti sağlamaktadır. Kiralama hizmetlerimiz için ücret farklılıkları bulunmaktadır. Kokteyl masası kiralama fiyatları, organizasyonlara katılacak olan kişi sayısına, organizasyon türüne ve talep edilen süslemelere göre değişkenlik gösterebiliyor.


Açılış, Etkinlik ve Organizasyonlar için Kiralık Kokteyl Masası

Firma olarak AVM etkinlikleri, açılış organizasyonu, resim sergisi, düğün organizasyonu ve iş yeri açılışı gibi her türlü organizasyon için kiralık kokteyl masası temin ediyoruz. Çeşitli model ve tarzda kokteyl masası sağlıyor, süslemelerini yapıyoruz. Firmamızdan yalnızca kiralama hizmeti almayı da tercih edebilirsiniz fakat özel etkinlik ve organizasyonlarda davetlilerinize daha hoş bir görüntü sunmak için tül, ipek veya saten kumaş süslemelerle organizasyonu renklendirmenizi tavsiye ediyoruz.


Siyah Örtülü Kokteyl Masası Kiralama

Etkinlik sırasında davetlilere sunum yapmak amacıyla tercih edilen kokteyl masası, firmamız tarafından temiz, hasarsız ve hoş görünümlü olarak tasarlanmaktadır. Sunduğumuz hizmetler içerisinde masa temini, canlı çiçek ve çeşitli türden kumaşlar kullanılarak kokteyl masası süsleme ve ekipmanların adrese zamanında ulaştırılması yer alıyor. Ayrıca talep etmeniz halinde organizasyonu da üstlenerek etkinlik süresince rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz.

Kiralık Kokteyl Masası İstanbul

İstanbul'un en çok tercih edilen organizasyon şirketi, bu güne kadar üstlendiği tüm etkinlikleri başarıyla sonuçlandırmıştır. Firma olarak organizasyon günü gecikmeler, aksamalar ve eksik malzeme temini nedeniyle yaşanan sorunları geride bırakacağınız bir hizmeti sunuyoruz. Sınırsız sayıda davetli için kokteyl masası temin ederken, tüm ürünlerin sağlam ve konsepte uygun, şık bir şekilde süslenmesini sağlıyoruz.

İSTANBUL KOKTYEL MASASI KİRALAMA SERVİSİ 0553 241 40 67 ARAYINIZ.

İstanbul kiralık kokteyl masası taleplerinize en hızlı yanıtı alabileceğiniz firmamız, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktadır. Hem bütçenize uygun hem de davetlilerinize hitap edecek tarzda çeşitli kokteyl masası seçeneklerimiz arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz kriterlere uygun masalarımızdan bir seçim yapabilir ihtiyaç duyduğunuz tarihler için kiralama hizmeti alabilirsiniz.


İLETİŞİM

Kiralık Kokteyl Masası - Kiralık Bistro Masa

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11