Kiralık Kokteyl Masası Fiyatları


KİRALIK KOKTEYL MASASI FİYATLARI 0553 241 40 67

Düğün, nişan, kutlama ve açılış gibi farklı konseptlerde oluşturmak istediğiniz davet ve organizasyonlar için kokteyl masaları en trend fikirler haline geliyor. İstediğiniz boyutta ve sayıda kiralamak istediğiniz masa modellerine karar verebilirsiniz. Uzun süredir en şık davetlere imza atmış firmanın birbirinden güzel kokteyl masalarını seçerek hayalinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Model ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Her Konsepte Özel Kiralık Kokteyl Masaları

Birbirinden lezzetli ikramlarıyla konuklarını ağırlamak isteyen kişiler firmanın en trend kokteyl masalarını tercih ediyor. Her konsepte özel olarak tasarlanmış bistro masa kiralama hizmetlerinden faydalanabilir, istediğiniz boyutta masa siparişi verebilirsiniz.

Çiçek, tül ve çeşitli süslemeleriyle hayal ettiğiniz konseptlere imza oluşturan masa modelleri, açık veya kapalı mekanların en aranan tasarımları olarak karşınıza çıkıyor. 2023 yılının zengin model seçenekleriyle sizlere en beğenilen ve trend masa modellerini sunan firma, alanında uzman personelleriyle en şık masalara imza atmayı başarıyor.

Bar sandalyeleri ve bar tabureleri ile eşsiz bir uyum yakalayan masalar istediğiniz renk ve kesimde alternatif sunuyor. Organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız en önemli detay olan kokteyl ve bistro masaları, en ince ayrıntısına kadar düşünülen tüm imkanlarıyla hizmetinize sunuluyor.

Kokteyl Masası Nereden Kiralanır?

Planladığınız ve hayalini kurduğunuz davetlerin en önemli unsuru olan kokteyl masası nereden kiralanır? Kokteyl ve bistro masaları, son yıllarda gerçekleştirilen davet ve kutlamaların en trend modelleri arasında yer alıyor. Nişan, düğün, kutlama, davet ve açılış törenleri için hayal ettiğiniz konseptlerin vazgeçilmez ürünleri olan kokteyl masaları için firmanın önde gelen hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli organizasyon güvencesiyle kiralamakta olduğunuz tüm modeller ışıltılı bir davetin göz alıcı parçaları olarak önem kazanıyor. Konuklarınızı en güzel şekilde ağırlayabilmek ve hayalinizdeki organizasyonu istediğiniz şekilde gerçekleştirebilmek için firmanın zevkli tasarımları ile tasarlanan kokteyl ve bistro masalarını sipariş edebilirsiniz.

Kiralık Kokteyl Masa Modelleri Nelerdir?

Günümüzde parti ve organizasyon kültürü oldukça geniş tasarımlar şeklinde gerçekleşiyor. Özellikle davet, lansman ve açılış törenlerinde tercih edilen kokteyl masası süsleme organizasyonları için firma en trend modellerini siz değerli müşterilere sunuyor.

Organizasyon kutlamaları adı altında birçok başarılı lansman ve açılış törenlerine imza atan firma, hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için birbirinden farklı masa modelleri tasarlıyor.

DAVET VE ORGANİZASYONLAR İÇİN KOKTEYL BİSTRO MASA KİRALA !

Son yılların vazgeçilmez ve popüler kokteyl ve bistro masaları örtülü ve örtüsüz seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Oval ve kare gibi farklı form ve ebatlarda tasarlanan modeller arasından siz de zevkinize en uygun tasarımı seçebilir, dilediğiniz miktarda sipariş oluşturabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Kokteyl, düğün, nişan, açılış ve lansman gibi organizasyonları modern bir atmosferde gerçekleştirmek istiyorsanız en trend kokteyl ve bistro masalarını tercih edebilirsiniz. En özel anlarınızda misafirlerinizi en başarılı şekilde ağırlamak için en beğenilen modelleri seçebilirsiniz. Firmanın uzun süredir siz değerli müşteriler için tasarladığı kokteyl masası kiralama fiyatları için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firma ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, en beğendiniz modelleri hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Kiralık Kokteyl Masası Fiyatları

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11