İstanbul Kokteyl Masa Kiralama


Açılıştan davete, düğünden kına gecesi ve sünnete kadar birçok organizasyon için İstanbul kokteyl masa kiralama hizmeti veren firmamızdan, her ihtiyaca uygun olacak şekilde ekonomik ve kaliteli hizmet alınabilir. Masa kiralama, organizasyonun türü ve kişilerin ihtiyaçlarına göre, fiyat ile içerik açısından belirli paketler şeklinde sunulan bir hizmettir.


İSTANBUL GENELİNDE KOKTEYL MASASI KİRALAMA İÇİN 0 553 241 40 67 ARAYINIZ.

Kokteyl Masa Kiralama Fiyatları

Organizasyonların ilk ve en önemli adımını oluşturan kokteyl masa kiralama fiyatları, her bütçeden insanın özel gününde, olabilecek en kaliteli şekilde ihtiyacını karşılayabilmesi için oldukça ekonomiktir. Davetli sayısı ile organizasyonların türü düşünülerek hazırlanan paketler, fiyat açısından oldukça tatmin edicidir.

 

Masa Kiralama Detay

Gayet sıradan gibi algılansa da İstanbul kokteyl masa kiralama, ömür boyu hatıra olarak kalacak güzel anıların en önemli kısmıdır. Bu önemli günlerde, kişilerin hayalindeki organizasyonu layıkıyla yapabilmesi için başta bistro masa kiralama hizmeti veren firmamız, organizasyon üzerine her detay ve aşamada da ihtiyaç sahiplerine kapsamlı destek sağlamaktadır.

 

Bistro Masa Kiralama İletişim

Bistro Masa kiralama hizmeti için, hayallerinizi gerçekleştirmenizde çözüm ortağınız olacak firmamızla, istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İletişim bölümünden bize ulaşarak destek istediğinizde, ihtiyaçlarınıza göre masa kiralama hizmetini en kaliteli şekilde alabilirsiniz.


İLETİŞİM

İstanbul Kokteyl Masa Kiralama - Bistro Masası Kiralık

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 506 101 11 11

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0553 241 40 67
0506 101 11 11