Bistro Masa Kiralama

Bistro Masa Kiralama

Kiralık Bistro Masa Kiralama Fuar, iş yeri açılışı, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda davetlileri ağırlamak için kullanılan ve modanın trendlerinden olan bistro masa, en güzel ikramların sunulduğu etkinliklerde kullanılmaktadır.

Kiralık Bistro Masa
Kiralık Bistro Masa

Mekana uyumlu bir şekilde süslenerek ortamın şık görünmesini sağlayan bistro masalar, alanda kullanışlı olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Davetin türüne göre farklı süslemelere yer verdiğimiz kiralık bistro masa hizmetimizi tercih ederek siz de konuklarınıza bu şık tasarımlarda özel sunumlar ikram edebilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama

Bistro Masa Kiralama Servisimiz

Davetlilerin ilgisini çeken tasarımlara yer verdiğimiz bistro masa, organizasyon sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kiralık bistro masa servisimiz zevke özel ve kurumsal kimliğimize yakışır şekilde süslemelerle dekore edilmektir.

Açılış Organizasyon Firması İstanbul
Açılış Organizasyon Firması İstanbul

Mekanın ön incelemesi yapıldıktan sonra konsepte uygun bir şekilde konumlandırılan bistro masalar sayesinde alandan tasarruf edebilirsiniz. Göz zevkine hitap ettiği için pek çok organizasyonda yer almaktadır. Firmamız ile irtibata geçtiğinizde hayal ettiğiniz konsepti anlatmanızla işe başlıyoruz. Belirttiğiniz kriterler doğrultusunda örnek çalışmalarımızı paylaşıyor, onayınızı aldıktan sonra organizasyon tarihinde tam zamanında mekana ulaşarak tasarıma başlıyoruz.

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama

Uygun Fiyatlara Kiralık Bistro Masa

Bistro masa türleri sert plastik, ahşap ve cam malzemeler olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Süslemelerle her biri tek tipe dönüştürülerek, ortamın ambiyansını değiştirecek şekilde tasarlanmaktadır. Düzenleyeceğiniz organizasyonun kalabalık davetlilere ev sahipliği yapması söz konusu olduğunda bistro masanın az yer kaplama özelliği sayesinde mekandan tasarruf yapmanız da mümkün olacaktır.

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama

Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Organizasyonlarında bistro masaya yer vermek isteyen ancak fiyat konusunda bazı endişeleri olan müşterilerimiz olabiliyor. Firma olarak kalite ve işçilikten ödün vermeden her bütçeye uygun fiyatlarda kiralık bistro masa ve süsleme hizmeti veriyoruz. Bistro masalar talebinize göre süslenebiliyor veya sade olarak kullanılabiliyor. Ortamı daha şık görüntüye dönüştürmek, konsepte ayak uydurması için müşterilerimiz daha çok süsleme ekipmanlarından yararlanmayı tercih etmektedir.

pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama
pamuk şeker ve patlamış mısır arabası kiralama

Bistro masa kiralama fiyatları ise tek bir masa için 25 TL’den başlayarak, tercih edilen ek taleplere göre farklılık göstermektedir. Bistro masa ortalama 6-8 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Talep edilmesi halinde sandalye ile zenginleştirerek bir oturma düzeni hazırlayabiliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz kiralama hizmetine göre fiyatlandırma değişkenlik göstereceği için daha net bilgi almak ve diğer taleplerinizi belirtmek amacıyla firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama
Bistro Masa Kiralama